postup pri úmrtí v zahraničí - Pohrebné služby Quo Vadis Kežmarok

Volajte NONSTOP
Volajte NONSTOP
Prejsť na obsah
Ako postupovať
Postupujte takto
AK ÚMRTIE NASTALO
V ZAHRANIČÍ

Pripravte si občiansky preukaz zosnulého.
Váš občiansky preukaz, ako obstarávateľa pohrebu
oblečenie pre zosnulého
Ak nemôžete nájsť doklady nerobte si starosti,
spolu to neskôr vyriešime.
Nasleduje
TENTO POSTUP
1. V prípade úmrtia Slovenského občana v zahraničí zabezpečí konzulárne pracovisko veľvyslanectva SR, prípadne konzulárny odbor Ministerstva zahraničných vecí SR, urýchlené vyrozumenie príbuzných zosnulého na Slovensku.
Pohrebná služba QUO VADIS zabezpečuje prepravu zosnulých ako na Slovensku tak aj v zahraničí. K preprave zosnulých v zahraničí využívame vlastné špeciálne pohrebné vozidlá. Pri týchto medzinárodných transportoch vybavujeme všetky formality nutné k preprave zosnulého, vrátane úmrtného listu, úmrtného pasu a všetkých potrebných dokumentov v zahraničí, pre pochovanie zosnulého na Slovensku. Máme skúsenosti s prevozmi zosnulých z týchto krajín: Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Rakúsko, Taliansko, Francúzsko, Švajčiarsko, Holandsko, Litva a skúsenosti so zabezpečením transportu zosnulého z územia SR do Austrálie.
Pre bližšie informácie nás kedykoľvek kontaktujte na t. č.: 0905 231 487 alebo 0917 358 516 (NONSTOP Služba)
Pošlite nám
SPRÁVU

Kedykoľvek nás kontaktujte na t. č.: 0905231487 alebo  0917358516 (NONSTOP služba)
Odoslaním formulára potvrdzujete, že súhlasíte so zásadami a pokynmi na zabezpečenie ochrany osobných údajov spoločnosti Jaromír Mazurek, Pohrebné služby QUO VADIS , ktoré sú v súlade s normami Európskej únie 679/2016 (ďalej len „EÚ“) a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon o ochrane osobných údajov“).

Návrat na obsah